TŁUMACZENIA AUDIOWIZUALNE

Tłumaczenia audiowizualne to niezwykle specjalistyczne tłumaczenia, których ofertą pochwalić się mogą tylko topowe firmy z branży, a co ważne – tylko niewiele firm w Polsce posiada je w swojej ofercie. My jesteśmy na to gotowi i realizujemy takie zlecenia od lat.

Nasza oferta tłumaczeń audiowizualnych obejmuje:

  • Tłumaczenie i synchronizację napisów
  • Przygotowanie tłumaczenia dla lektora, w tym filmów fabularnych, animowanych, dokumentalnych czy marketingowo-reklamowych
  • Przygotowanie tłumaczenia ze słuchu

Najważniejszy dla nas jest komfort i spokój naszych Partnerów, stąd gwarantujemy, iż:

1. Wszystkie tłumaczenie audiowizualne są tworzone i wykonywane wyłącznie przez najbardziej doświadczonych i wyspecjalizowanych tłumaczy, posiadających najwyższe możliwe kwalifikacje.

2. Zapoznajemy się z całym otrzymanym materiałem, przez co z pewnością unikamy często spotykanych problemów w tłumaczeniach audiowizualnych, tj. pomyłek tłumaczeniowych, których powodem jest nieznajomość otrzymanego materiału.

3. Przed etapem tłumaczenia przygotowujemy słowniki terminologiczne, wyspecjalizowane dla danego rodzaju materiału, przez co zachowana zostaje najwyższa jakość tłumaczenia, maksymalnie wpasowująca się w materiał/fabułę. Dzięki temu dajemy gwarancję, iż zarówno sens oraz naturalność przekazu zostanie zachowana, a elementy istotne do przekazania w materiale zostaną wiernie zachowanie pod kątem emocjonalnym.

Prócz najwyższej jakości tłumaczeń, zapewniamy także rozwiązania niezbędne przy organizacji konferencji, wydarzeń kulturalnych lub spotkań biznesowych na najwyższym poziomie, gwarantując naszym partnerom spokojną i udaną imprezę.

A wszystko to w akceptowalnych dla naszych Partnerów budżetach – łączymy niemożliwe z niesamowitym – z sukcesem :)

Tłumaczenia konferencyjne i konsekutywne

Poszukujesz tłumaczy na konferencje? A może Twój event wymaga obecności tłumaczy konsekutywnych?

Nasz zespół tłumaczy zapewni najwyższej jakości obsługę w tłumaczeniach ustnych:

  • negocjacji
  • zebrań
  • szkoleń
  • prezentacji
  • konferencji
  • wideokonferencji i telekonferencji

Starając się zapewnić usługi na najwyższym poziomie, przywiązujemy wagę do każdego elementu procesu tłumaczenia, niezależnie od tego, czy chodzi o tłumaczenia konferencyjne, konsekutywne, symultaniczne, czy zwykłe. Kluczem do sukcesu podczas takich eventów jest znajomość danego tematu oraz profesjonalizm, który zapewni efekt końcowy – zrozumiały i rzetelny przekaz. Właśnie dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi możemy zaoferować najwyższej jakości tłumaczenia konferencyjne oraz inne rodzaje tłumaczeń.

Współpracujemy tylko z tłumaczami o dużym doświadczeniu w tego typu tłumaczeniach, którzy odznaczają się wysoką odpornością na stres i zapewniają profesjonalne tłumaczenia konferencyjne.
Spokój i profesjonalizm ponad wszystko.