AKMES

AKMES świadczy usługi doradcze związane z optymalizacją i organizacją dowolnego miejsca i stanowiska pracy. Działając w myśl zasady: „Dziś potrzeba, jutro rozwiązanie”, AKMES dostarcza materiały biurowe oraz wszelkie inne produkty (środki czystościowe, odzież roboczą i ochronną, artykuły spożywcze, akcesoria komputerowe), które służą polepszeniu obiegowi dokumentów, oszczędności czasu poświęconego organizacji pracy i wyszukiwaniu rzeczy potrzebnych do biura.

AKMES w swojej ofercie ma ponad 80 tys. produktów, z których możesz wybrać to, co najlepsze dla Twojego biznesu. Bogata oferta pozwala nam nieustannie podnosić komfort i profesjonalizm pracy Twojego biura, dzięki czemu Ty możesz w pełni koncentrować się na celach swojej firmy.

AKMES to prawdziwy przyjaciel Twojego biura, biznesu i miejsca pracy.

Infolinia: +48 22 121 01 01

Kontakt:

Andrzej Kania: +48 601 525 611

andrzej.kania@akmes.pl

www.akmes.pl

Plenum

Firma Plenum zajmuje się kompleksową obsługą techniczną oraz tłumaczeniową konferencji, szkoleń, kongresów. Oferta Plenum to profesjonalne systemy symultaniczne, nagłośnieniowe, wideokonferencyjne, systemy do głosowania i sprzęt audiowizualny. Plenum współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami symultanicznymi, a technicy odznaczają się wysoką znajomością technik multimedialnych i zagadnień akustycznych. Jedną z usług jest streaming konferencji w czasie rzeczywistym w Internecie, połączony z możliwością montażu na żywo materiału z wielu kamer oraz komputerów prezentacyjnych.

Kontakt:

Robert Szczekutek: +48 602 512 886

robert@plenum.com.pl

www.plenum.pl

AKB Consulting

Firma AKB Consulting to ponad 20 lat doświadczenia w branży FMCG ze szczególnym uwzględnieniem branży napojowej. Bazując na głębokiej i fachowej wiedzy oraz doświadczeniu uzyskanym w największych międzynarodowych koncernach przez już rozwinięte spółki, po pracę z małymi startującymi firmami, możemy zaoferować pełen zakres usług, poczynając od New Product Development, na PR kończąc. Śmiało możemy napisać, iż od lat oferujemy swoją wiedzę i kompetencje firmom polskim i zagranicznym, od momentu stworzenie konceptu i składu produktu, przez strategiczne decyzje i działania dla istnienia produktu w tym – tworzeniu koncepcji wizerunkowych (opakowania, etykiety), przez działania marketingowe (pełna identyfikacja wizualna, strony produktowe i korporacyjne oraz kampanie marketingowe, w tym online).

Kontakt:

Adam Bogacz: +48 662 442 178

a.bogacz@akbconsulting.eu

Daniel Orłowski: +48 506 593 168

d.orlowski@akbconsulting.eu

www.akbconsulting.eu

Lentus Financial Services

Lentus Financial Services – to niezależny doradca działający na rynku usług bankowych.

Przedsiębiorcom oferujemy aranżację finansowania (w zależności od potrzeb - kredyty, linie odnawialne, kredyty konsolidacyjne, leasingi, factoring, gwarancje kontraktowe, zarządzanie wierzytelnościami).

Do osób fizycznych kierujemy propozycję wyboru odpowiedniej formy kredytowania zakupu nieruchomości (kredyty hipoteczne) oraz konsolidację zobowiązań.

Kontakt:

Marek Błoszczyński: +48 601 363 435

marek.bloszczynski@lentus.pl

www.lentus.pl

Risk Advisers

Risk Advisers to broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny.

Zajmujemy się niezależnym doradztwem ubezpieczeniowym i – zgodnie z formułą brokerską – działamy na rzecz naszych Klientów, a nie ubezpieczycieli. Nie chowamy się za infolinią i nie nagrywamy wszelkich rozmów, choć staramy się być „direct” w klasycznym tego słowa znaczeniu.

Masz pytanie z zakresu ubezpieczeń osobistych lub ochrony ubezpieczeniowej swojej działalności? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:

Maria Błoszczyńska: +48 602 227 414

mariabloszczynska@riskadvisers.pl

www.riskadvisers.pl

Krause Legal

KRAUSE LEGAL to Kancelaria Prawna o profilu biznesowym, która specjalizuje się w obsłudze firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Zespół prawników zapewnia kompleksową pomoc prawną również dla startup-ów.

Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorstw. Katalog usług obejmuje spory sądowe, obsługę korporacyjną, umowy handlowe, sprawy pracownicze, prawo budowlane oraz bankowe. KRAUSE LEGAL posiada bogate doświadczenie także w zakresie sukcesji majątkowej.

Wieloletnia praktyka oraz długofalowa współpraca z przedsiębiorcami pozwoliły wyodrębnić kluczowe problemy małego i średniego biznesu. KRAUSE LEGAL to Partner i doradca biznesowy, który działając kompleksowo eliminuje istniejące problemy i zabezpiecza przyszłość swoich Klientów zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej.

Kontakt:

Adam Krause: +48 608 285 026
adam@krause-legal.com

www.krause-legal.com

Thomas

THOMAS sp. z o.o. i THOMAS TAX sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego świadczą usługi w zakresie tworzenia systemów informacji zarządczej, rachunkowości zarządczej oraz optymalizacji przepływów gotówkowych. Uzupełnione są one przez wybrane obszary księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego, aby kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie informacji niezbędnych do podejmowania skutecznych decyzji zarządczych i realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa. Dzięki współpracy w ramach International Association of Professional Advisers wspierają ich również w rozpoczęciu i rozwoju działalności poza granicami kraju.

Kontakt:

Tomasz Wikliński: +48 501 182 599

thomas@thomas.pl
www.thomas.pl